Magdalena Stolc

IDEA

Biuro SOFT LOFT oferuje projekty wnętrz prywatnych i komercyjnych. Tworzymy wnętrza “na miarę” –  dopasowane do potrzeb i wymagań klienta. Nasze projekty charakteryzuje ponadczasowość i niewymuszona elegancja.

Wykonujemy projekty w Ełku i regionie (zasięg 150 km). W swojej ofercie posiadamy również projekty online dla chętnych z poza regionu lub osób przebywających poza granicami Polski.

O MNIE

Autorska pracownia projektowania SOFT LOFT została założona przez projektantkę Magdalenę Jakimyszyn, która swoją przygodę z architekturą rozpoczęła w 2009 r. w Trójmieście, gdzie ukończyła z sukcesem wydział Architektury na Politechnice Gdańskiej. W między czasie otrzymała, kilka nagród w konkursach architektonicznych, w tym II nagrodę Prezydenta miasta Gdyni. Pomimo sukcesów w dziedzinie architektury, swoją drogę pokierowała w kierunku architektury wnętrz.

Po ukończeniu studiów współpracowała min. przy projekcie wnętrz czterogwiazdkowego hotelu na pomorzu. Współtworzyła projekt kompleksu basenowego i spa, gabinetów kosmetycznych, restauracji hotelowych oraz sal konferencyjnych.

W 2014 roku  w duecie z Barbarą Wojsz otworzyła studio pod marką “Wojsz i Stolc”, które z powodzeniem krowało wnętrza mieszkań i domów prywatnych na terenie Trójmiasta i okolic. Nasze projekty zostały docenione min. przez Homebook czy Myhome.

W związku z przeprowadzką na mazury, projektantka Magdalena Jakimyszyn postanowiła kontynuować swoją wnętrzarską pasję otwierając biuro projektowe w Ełku.  Wszystkich zainteresowanych współpracą zachęcam do kontaktu.