IDEA

Biuro SOFT LOFT oferuje projekty wnętrz prywatnych i komercyjnych. Tworzymy wnętrza “na miarę” –  dopasowane do potrzeb i wymagań klienta. Nasze projekty charakteryzuje ponadczasowość i niewymuszona elegancja.

Wykonujemy projekty w Ełku i regionie (zasięg 150 km). W swojej ofercie posiadamy również projekty online dla chętnych z poza regionu lub osób przebywających poza granicami Polski.

O NAS

Autorska pracownia projektowania SOFT LOFT została założona przez małżeństwo architektów Magdalenę i Tomasza Jakimyszyn, którzy swoją przygodę z architekturą rozpoczęli  w 2009 r. w Trójmieście, gdzie ukończyli z sukcesem wydział Architektury na Politechnice Gdańskiej. W między czasie otrzymali, kilka nagród w konkursach architektonicznych. Magdalena Jakimyszyn otrzymała II nagrodę Prezydenta miasta Gdyni. Tomasz Jakimyszyn otrzymał I nagrodę Prezydenta miasta Ełk.

Magdalena Jakimyszyn po ukończeniu studiów współpracowała min. przy projekcie wnętrz czterogwiazdkowego hotelu na pomorzu. Współtworzyła projekt kompleksu basenowego i spa, gabinetów kosmetycznych, restauracji hotelowych oraz sal konferencyjnych. W 2014 roku  w duecie z Barbarą Wojsz otworzyła studio projektowe, które z powodzeniem kreowało wnętrza mieszkań i domów prywatnych na terenie Trójmiasta i okolic. Ich projekty zostały docenione min. przez Homebook czy Myhome.

Tomasz Jakimyszyn swoje pierwsze doświadczenia zdobywał min. współtworząc projekt Aquaparku w Tychach i hotel z luksusowym penthousem na dachu. Następnie przez kilka lat pracował w firmie deweloperskiej jako Główny Architekt dbając o dobry design budynków, wnętrz oraz zagospodarowania terenu.

Od 2018 Magdalena i Tomasz Jakimyszyn współpracują tworząc swoje autorskie biuro architektoniczne. Ich wspólne projekty zostały docenione min. przez vlogerkę Magdalenę Motrenko i jej kanał Wnętrza Zewnętrza.