Apartament przy promenadzie – realizacja

Magdalena Jakimyszyn, Tomasz Jakimyszyn

 

Właściciele mieszkania powierzyli nam projekt wnętrza apartamentu nad jeziorem, w najpiękniejszej okolicy spacerowej w Ełku. Postanowiliśmy zastosować kolorystykę i materiały, które nawiązują do otaczającego krajobrazu.  Granat, zieleń, brąz i róż to kolory natury, które spotkać możemy w pobliskim parku i przy Promenadzie. Są to barwy, które z całą pewnością  sprzyja relaksowi i potęgują wrażenie bliskiego kontaktu z naturą.  Wnętrza urządzone jest z wykorzystaniem szlachetnych materiałów takich jak dęb, granit, mosiądz i  czarny marmur. Przy doborze produktów, szczególnie wystrzegaliśmy się plastiku. Tak, więc mamy drewnianą podłogę, lity drewniany dębowy stół, granitowy blat w kuchni oraz w łazience, ciosane dębowe stoliki nocne w pierwszej sypialni i marmurowe stoliki w drugiej sypialni. W salonie odpocząć możemy na wygodnej jasnoszarej sofie, karmelowym skórzanym fotelu i tapicerowanej pufie.

W najlepszych wnętrzach nie może zabraknąć sztuki. Apartament przy promenadzie zdobią dwa ręcznie malowane obrazy. Oba obrazy zostały dobrane tak, aby komponowały się z kolorystyką i stylem wnętrza.

Przy ul. Nadjeziornej powstał apartament, który zachwyca nie tylko pięknymi widokami ale również dobrym designem, komfortowym wyposażeniem i szlachetnymi materiałami.

Jeszcze więcej informacji o projekcie z najdziecie w wywiadzie, który udzieliłam firmie KACZKAN – TUTAJ

Klient:

Ełk - mieszkanie 70 m2 - Realizacja 2020