Opinie klientów:

Serdecznie polecam świetną projektantkę Panią Magdalenę Jakimyszyn. Zaprojektowała moje mieszkanie na podstawie moich inspiracji z sieci, dobrała materiały, była obecna przy zakupach. Mieszkanie wygląda dokładnie tak jak sobie wymarzyłam. Wszystko ze sobą współgra. Podłogi, drzwi, oświetlenie, układ kuchni, wygodna łazienka, nie ma miejsca na przypadek. Wizualnie i funkcjonalnie po prostu rewelacja i majstersztyk

Maria Staśkowiak 

Profesjonalne podejście, bardzo dobry kontakt i super realizacja 🙂

Natalia Labudda

Nasze wymarzone mieszkanko jest takie jakiego oczekiwaliśmy. Ogromna w tym zasługa Pani Basi i Magdy. Dokładnie wypytały i wysłuchały naszych pomysłów, pomogły je sprecyzować, skorygować i doradzić. Cały czas były otwarte na nasze sugestie ale potrafiły też zaproponować nowe ciekawe rozwiązania. Sam projekt został wykonany bardzo starannie i był ogromnie pomocny podczas prac remontowych dla nas jak i wykonawców. Pomimo młodego wieku Panie mają duże doświadczenie a efektem ich pracy jest profesjonalnie wykonany dokument. Dodatkowo to bardzo sympatyczne osoby więc cały okres powstawania planów naszego mieszkanka odbywał się w miłej atmosferze. Polecona ekipa remontowa to unikat na polskim rynku: remont był szybki, dobra jakość, umiarkowana cena i bardzo uczciwy wykonawca. Mieliśmy szczęście, że skorzystaliśmy z usług tej firmy. Jeszcze raz dziękujemy.

Kasia i Wojtek 

Muszę przyznać, że byłem wymagającym klientem i bombardowałem Panie dużą ilością e-maili, dlatego podwójnie chciałbym podziękować, ponieważ zważając na moje ciągłe kręcenie nosem projekt wymagał sporych poprawek i tu oprócz kreatywności była też cierpliwość za co dziękuję. Jednocześnie obroniłem swoje zdanie, że warto zainwestować w profesjonalną pomoc.Ogrom ciężkiej pracy i włożonego serca zaowocowały powstaniem nietuzinkowego projektu, który przekształcił się w mieszkanie, które poza zwykłymi czterema ścianami będzie również upragnionym azylem i ucieczką od codzienności. Z dumą stwierdzam, że właśnie do takiego wnętrza chcę zawsze wracać!

Kasjan 

Rewelacyjne mieszkanie usytuowane z pięknym widokiem na jezioro. Duże wrażenie robi design mieszkania i dbałość o szczegóły. W apartamencie znajdują się wszystkie niezbędne rzeczy - suszarka, żelazko, pralka, zmywarka. Zdecydowanie polecam każdemu przybywającemu na wypoczynek w Ełku

Anonimowy – opinia z booking.com

 

Piękny apartament z cudownym widokiem na jezioro Ełckie. Komfortowy, dopracowany w każdym szczególe.

Sylwia – opinia z booking.com

 

Opinie o wykonawcach:

Jeszcze raz dziękujemy Wam za polecenie Pana A. – wykonał bardzo dobrze i szybko zaplanowane prace. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

K&W 

Właściciel, bardzo zaradny, pomocny i chętny do pracy. Wyrobił się przed terminem i dodatkowo pomógł załatwić materiał dużo taniej jak na rynku. A co najważniejsze wykonał wszystko dokładnie i w przystępnej cenie.

Kasjan